Мета і завдання

Перша улюблена іграшка дитинства... У кожного з нас вона своя. Світ іграшок також переживає зміни, як і світ людей. Раніше популярними були одні іграшки, тепер — інші. Придивімося, як по вулиці ідуть у дитсадок мами з малюками. Іноді дітлахи несуть в руках улюблену іграшку.
Не треба пильно придивлятися, щоб побачити, що дівчатка найчастіше пригортають до себе довгоногу цибату ляльку з заморським ім'ям Барбі, а хлопчаки взагалі тримають якихось жахливих пластикових монстрів, пофарбованих у темні неприємні кольори. Такі ж іграшки заполонили й полиці наших магазинів. Однотипні, байдужі, холодні, чужі з непривітним та скляним поглядом…

На жаль, ми забули про традиційні народні українські іграшки — добрі, веселі, яскраві, виготовлені з природних матеріалів. Вони, звичайно, не виблискують так, як глянцева холодна пластмаса, зате мають у собі набагато більше — частинку душі цілого народу. Тому дослідження української традиційної іграшки на часі дуже актуальне.
Мета.  Дізнатись про історію ровитку мистецтва виготовлення іграшок, способи класифікації, їх регіональні особливості. Розширити власні знання про особливості виготовлення сучасних іграшок. Познайомитись з сучасними майстрами по виготовленню іграшок ручної роботи. 
Завдання: використовуючи інтернет-джерела узагальнити зібраний матеріал, під керівництвом вчителя власноруч виготовити іграшки.   

Немає коментарів:

Дописати коментар